Ishte dikur dhe vazhdon të mbetët ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja pejane Agnesa Vuthaj nga koha kur rrëmbeu kurorën e më të bukurës së Kosovës u bë nga femrat më të përfolura të showbizit.

Krahas bukurisë unike ajo dallohet edhe për karakterin e butë, pozitivitetin dhe ëmbëlësinë që e përçon tek të tjerët.

Me kalimin e viteve Agnesës iu shtua bukuria dhe si duket edhe për shumë vite do të vazhdojë të mbajë fronin e të bukurës.

Por a e dini që bukuroshja ishte kaq e këndshme edhe si adoleshente? Ajo sot ka publikuar një fotografi si 13 vjeçare në të cilë paraqitet thjeshtë pa grim ashtu siç e krijoi Zoti. Shikojeni dhe vlerësojeni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË