Era Istrefi ka ndryshuar mjaft shumë në vitet e fundit.

Ndarja e Norës nga Roberti na ka bërë që të hulumtojmë pak në Instagramin e saj, në të cilin është gati të arrijë numrin e 1 milion ndjekësve.

E disa postime të vjetra të Norës tregojnë se afërsia me të dhe Erën ka qenë gjithmonë e njejtë, edhe para se Era të gjejë famën tashmë edhe ndërkombëtare, shkruan Gazeta Express.

Disa fotografi, që janë të rralla, por ende mbahen në Instagramin e motrës së saj, Norës, tregojnë më së miri si dukej Era para se të arrinte famën që ka sot.

MUND TË JU PËLQEJNË