Padyshim është një nga personazhet më të përfolura të momentit.

Fjala është për këngëtarin Robert Berisha, i cili ka qenë dhe emri kyç në mediat rozë, e krejt kjo pasi dha lajmin për ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi.

Përmes një postimi në Instagram, Roberti u shpreh se mes tij dhe Norës dashuria kishte mbaruar, por që do vazhdojnë të jenë shokë deri në fund të jetë së tyre.

Nora dhe Roberti kanë qenë në lidhje dashurie që nga viti 2006, ndërsa tani kanë dhe vajzën e quajtur Renee.

E për paraqitjen e tij të jashtme, për të cilën dhe pëlqehet shumë nga publiku, ai nuk është se ka ndryshuar dhe shumë, po aq i këndshëm ka qenë dhe në vegjëli.

MUND TË JU PËLQEJNË