Noizy është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe gjithmonë është në qendër të vëmendjes të publikut, si për projektet muzikore ashtu edhe për jetën personale.

Ai ka një numër të madh fansash dhe koncertet e tij janë të tejmbushura.

Noizy është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme si nga profesioni ashtu edhe nga jeta personale. Shpesh herë publikon shprehje për të motivuar ndjekësit e tij, ndërkohë që së fundmi ka publikuar një foto që se kishim parë kurrë.

Reperi ka postuar një imazh të tijin me gjyshen, kur ai ishte thjesht 4 muajsh .

“Me nona Leme, 4 muajsh. Dhe sonte del Kenga •Skan Besu• 20:00”, shkroi reperi bashkëngjitur fotos me gjyshen e tij dhe duhet ta pranojmë që paska qenë një fëmijë shumë i lezetshëm.

MUND TË JU PËLQEJNË