Anita dhe Lola janë vajzat e spikerit të lajmeve, ikonës së televizionit, Mustafë Muçaj .

Si njëra, ashtu edhe tjetra, e kanë trashëguar nga i ati talentin, por edhe pasionin për botën e televizionit, shkruan “Kosovarja”.

Anita, që gjërësisht njihet edhe si bashkëshortja e Kryeministrit në dorëheqje, Ramush Haradinaj, vazhdon të jetë pjesë e televizionit, ndërkaq Lola është larguar pak.

Motrat që janë edhe kunata, ndër tjerash njihen për linjat dhe stilin që kanë. Vitet e fundit janë bërë bjonde, por nuk kanë qenë gjithmonë kështu, shkruan “Kosovarja”.

Ja si dukeshin një herë e një kohë si zeshkane Anita e Lola. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË