Sot për Bleron dhe Afronën është një ditë e rëndësishme.

Çifti po kurorëzojnë dashurinë me martesë, ku ceremonia po mbahet në Shqipëri, shkruan “Kosovarja”.

Organizimet e shumta nuk kanë munguar nga çifti i njohur, ku janë përkujdesur për çdo detajë.

Pa dyshim rëndësi të veçantë i kanë kushtuar dukjes fizike.

Për më shumë, mund ta shihni këtë foto se si duket Afrona dhe Blero në ditën më të veçantë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË