U tha që u ndanë, por as Fero e as Arbenita nuk e pohuan publikisht këtë gjë.

Çifti dukej se po kalonin mirë dhe se ishin mjaftë të lumtur, megjithatë ndarja nganjeherë është më e mirë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pas këtyre thashethemeve si Fero ashtu edhe Arbenita po shfaqet të lumtur duke e shijuar jetën, pa njëri-tjetrin në fotografitë e tyre.

Arbenita duket se po ka sukses të madh në fushën e modelimit, nga ku po ndanë vazhdimisht imazhe të aktiviteteteve të saj.

Pozat unike nuk i mungojnë asnjëherë teksa shfaqë linjat joshëse të trupit.

Ajo së fundi shfaqet atraktive teksa bën të qesh me veprimin e saj.

Në fotografinë e pare ajo shfaqë me pijen e saj në dorë dhe duket normale.

Teksa tek fotoja e dytë për të cilën thotë se është realiteti shfaqet duke shijuar portokallin nga lëngu i saj pa komplekse. Kjo është Arbenita./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË