Burak Ozçivit dhe Fahryie Evcen janë aktualisht një nga çiftet më të dashur për publikun dhe dy aktorët më të komentuar.

Çifti po jeton historinë e tyre të dashurisë dhe dy muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushi të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Karan.

Çifti ka vendosur të mos e bëjë publike imazhin e vogëlushit por Fahriye i është kthyer punës së saj.

Aktorja ka publikuar disa foto të saja ku është bërë imazhi një firmë të njohur lentesh.

Në fotot e publikuara Fahriye duke shumë në formë dhe shumë ndryshe, kjo shkaku i lenteve të përdorura nga aktorja.

MUND TË JU PËLQEJNË