Vala

U zbulua në shoun e talentëve “Ethet e së premtes mbrëma”, ku shfaqi gjithë potencialin e saj në muzikë dhe mahniti jurinë e publikun e madh në numër që e ndiqte me interesim të rrallë këtë garë talentesh, shkruan “Kosovarja”.

Që nga koha e “Etheve…” kanë kaluar shumë vite dhe Flaka Krelani ka ndërtuar një karrierë të suksesshme.

Flaka numëron shumë këngë të bukura, këngë rok, pop e rnb. Pra, ajo ka lëvruar suksesshëm në disa zhanre muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, Krelani është diskutuar gjerë e gjatë edhe për shkak të transformimit të pamjes së jashtme.

Ne, po ua prezantojmë Flakën natyrale, pa grim e photoshop./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË