Vlora Merovci, aktorja e njohur e teatrit, që për audiencen e gjërë u bë e njohur përmes rolit të “Almes”, tek seriali “Familja Moderne”, ka kohë që nuk po shihet gjëkundi, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja, nuk e ka parë të udhës as të jetë shumë mediatike, duke u rezervuar mjaftë në këtë pikë.

Siç dihet, Vlora Merovci është bashkëshortja e frontmenit të grupit “Troja”, Bujar Berisha. Çifti i njohur jetojnë në Prishtinë dhe duken shumë rehat në jetën familjare, shkruan “Kosovarja”.

Kështu duket Vlora, e njohir si “Alma” e familjes në përditshmërinë e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË