Selena Gomez nuk po i mbulon papërsosmëritë e saj.

Këngëtarja 27 vjeç, postoi një selfie pa grim në Instagram të hënën në mbrëmje, duke treguar vetveten e saj natyrale.

“Unë, gjatë gjithë kohës,” ajo shkroi në foto, e cila tani ka më shumë se 7.5 milion pëlqime.

Tani është bërë fotografia e dytë e saj më e pëlqyer ndonjëherë, pas një fotografie të fundit me Anna Collins që ka afro 9 milion pëlqime.

Gomez ka qenë e hapur për përdorimin e saj të kufizuar në Instagram, pavarësisht se është personi i katërt më i ndjekur në aplikacionin që qëndron pas Ariana Grande, Cristiano Ronaldo dhe Dwayne “The Rock” Johnson.

“Për gjeneratën time në mënyrë të veçantë, media sociale ka qenë e tmerrshme,” tha Gomez në maj.

“E kuptoj që është e mahnitshme të përdorësh si një platformë, por më frikëson mua kur të shihni se sa të ekspozuar janë këto vajza dhe djem të rinj. Unë mendoj se është e rrezikshme, “vazhdoi ajo, duke shtuar se nuk bën” shumë postime të kota “.

MUND TË JU PËLQEJNË