Vitet për të janë thjesht numra.

Shumica e personave me kalimin e kohës shkojnë duke u plakur, mirëpo tek Shyhretja ky fakt nuk ekziston, pasi që ajo po rinohet çdo ditë e më shumë, shkruan “Kosovarja”.

Zëri i saj ndez atmosferë kudo që merr pjesë, po ashtu komentohet shumë edhe për paraqitjen fizike, stilin unik që ka.

Gjithmonë, kudo që merr pjesë e madhja Shyhrete Behluli, kombinimet e saj bien në sy.

Por, a e keni pas mundësinë ta shihni këngëtaren e njohur në jetën private?

Këtë e ka postuar vajza e saj, Engjëllusha.

Direkt nga pushimet ajo ka publikuar një foto në prani të nënës së saj, teksa Shyhreti për herë të parë del me thjeshtësinë e saj duke mos i kushtuar vetës aspak rëndësi.

Sido që të paraqitet ajo, prap se prapë vazhdon të jetë një zonjë e vërtetë dhe shembull për të gjitha femrat. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË