Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia së fundmi ka publikuar dy projekte të reja muzikore.

“Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom dhe “Rendez Vous”, janë dy këngët e reja të publikuara nga ajo, shkruan lajmi.

Si në klipet e saj e po ashtu edhe në rrjete sociale Enca vjen shumë e ‘nxehtë’, e cila pothuajse gjithnjë vë në fokus format trupore.

Nëse mendoni se trupi i saj është bombastik, gaboheni! Në videon që ua sjellim më poshtë, Haxhia habit me linjat trupore që mesa duket ky është një realitet i hidhur për të.

Në një video të qarkulluar në rrjete sociale ajo shihet duke performuar këngën ‘BowDown’, të cilën tashmë e ka fshirë Noizy nga kanali, Youtube.

Këngëtarja 23 vjeçare shfaqet tërësisht ndryshe, saqë lirshëm mund të thuhet se është një balenë e vërtetë.

{“videoid”:”1535658719124″,”type”:1,”ratio”:0.75}

MUND TË JU PËLQEJNË