Vala

Prezantuesi televiziv Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij, Qendresa, ende nuk kanë vendosur ta bëjnë publike fytyrën e të bijës, shkruan “Kosovarja”.

Të voglën e kemi parë në disa foto, por gjithmonë me shpindë, duke mos arritir t’ia zbulojmë fytyrën, me gjasë simpatike.

Pra, prindërit e ri po tregohen shumë të kujdesshëm në këtë pikë, shkruan “Kosovarja”.

Qendresa është tejet e kujdesshme ndaj të bijës. Ajo, sa herë që del me të me karrocë, e mbulon me kujdes me një batanije.

Për të mos u parë, apo për a mbrojtur nga era?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË