Fero dhe e dashura e tij, Arbenita, këto ditë po pushojnë në Greqi.

Fero bashkë me të dashurën e tij, nuk i kanë kursyer fotografitë nga këto pushime, të cilat po i shijojnë në maksimum.

Reperi ka zgjedhur si destinacion ishullin Kreta, ndërsa këtë udhëtim e ka shfrytëzuar edhe për të xhiruar klipin e ri.

Mëngjesin e sotëm çifti e nisën me disa imazhe nga plazhi, ku po merrnin rreze dielli në orët e para të kësaj dite.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Fero është “Momo”, këngë kjo në bashkëpunim me Zzapin.

MUND TË JU PËLQEJNË