Lola, bashkëshortja e deputetit të njohur Daut Haradinaj njihet si njëra ndër fytyrat publike me më së shumti elegancë dhe stil.

Është unike dhe e veçantë në veshje, duke lënë në hije shumë nga VIP-at e estradës, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja së fundi i ka dhënë një pushim të mirë vetes duke shetitur nëpër botë. Ajo po kalon ditë të bukura në Londër, ku nga atje a po sjellë imazhe të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram.

Përveç bukurive të Londrës po bie në sy edhe eleganca e Lolës, të cilën po e shfaq në imazhet e njëpasnjëshme.

“Shikojeni në këtë mënyrë dhe buzëqeshni ju lutem, #jetaeLondres”, ka shkruar Lola pranë pamjes së bukur.

Ndërkohë që ende mbanë sekret se ku inspirohet për kombinimet e veçanta që ia shohim në secilen fotografi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË