Ajo pavarësisht viteve që kalojnë, vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më atraktive shqiptare.

Madje, Albërie Hadërgjonaj është model që duhet ndjekur nga çdo femër.

Së fundmi ajo në llogarinë Instagram ka treguar për një përvojë të sajën, derisa zgjatja e flokëve i kushtoi shumë.

Ajo ka thënë se sapo ka hequr flokët e shtuara, gjysma e flokëve i janë këputur.

Ky është postimi i saj i plotë:

Sapo hoqa extensions dhe me shume se gjysma e flokeve jan keputur.Si mendoni ju,me mire floke te gjata apo te shkurtra?

Floket i kisha ven ne nji nder sallonet me te mira ne Los Angele.

MUND TË JU PËLQEJNË