Të jesh nga Gjakova e të mos arrish synimiet është e pamundur, kështu ka dëshmuar edhe vetë këngëtarja tash e sa vite.

Flasim për bukuroshen nga Gjakova, Yllka Kuqin, e cila ka gjetë çdo herë përkrahjen dhe dashurinë e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që e cilëson muzika si një këngëtare mjaft të suksesshme ajo njihet edhe për një karakter mjaft të fortë.

Publiku jo vetëm që kënaqet me muzikën e saj, por edhe me bukurinë që posedon.

E bukuria e saj po i reflekton edhe në këto ditë të ftohta . Madje, duket se këngëtarja e do dhe e pëlqen borën meqë sipër imazhit ka shkruan “Le të bie borë”.

Andaj, edhe u mbulua kështu me xhamper.

Rikujtojmë, se ajo dhe bashkëshorti i saj, kompozitori I njohur Astrit Pallaska janë në pritje të fëmijës së parë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË