Gjiko dhe Elita janë çifti më i ëmbël në estradën tonë.

Të dy kanë një stil dhe elegancë të veçantë, ku në çdo paraqitje shfaqen me dashuri, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë dyshja po shijojnë pushimet e para së bashku me djalin e tyre Zërin, ku si destinacion kanë zgjedhur Turqinë.

E, nga atje po ndajnë momente të veçanta, aty ktu edhe gjëra mjaft intime.

Këë veprim të fundit e ka shpërndarë Gjiko së bashku me gruan e tij.

Ky imazh e zbulon dashurinë e tyre të zjarrtë, ku Elita me shumë emocion e shtërngon atë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË