Milot Llaloshi dhe bashkëshortja e tij Erxhina janë të dalluar gjithmonë.

Çifti në çdo paraqitje shfaqen të mrekullueshëm dhe shpesh herë duke shprehur lumtrinë familjare, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitet e tyre dyshja i publikojnë shpesh për ndjekësit e shumtë që I përcjellin në rrjete sociale.

Së fundmi, është Erxhina ajo e cila ndau disa momente për ditëlindjen e burrit, ku shihet që e ka surprizuar në një mënyrë madhështore.

Në ditën më të veçantë të tij, ajo zgjodhi dhuratat më të mira për bashkëshrotin.

Më poshtë mund t’i shihni disa imazhe e cila këto çaste ajo i ka publikuar për ndjekësit e saj. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË