Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli është ndër emrat më të dashur të estradës muzikore. Ajo për dekada me radhë ka argëtuar publikun me zërin dhe stilin e veçantë, gjë të cilën vazhdon ta bëjë edhe sot.

Krahas angazhimeve në muzikë, këngëtarja shumë e dashur për publikun po tregohet mjaft aktive edhe në rrjete sociale, në të cilat numëron ndjekës të shumtë. Së fundmi, Shyhretja ka shfrytëzuar instagramin për të uruar mikateshën e saj, nënë e resësë saj, Dritën.

“Urime ditelindjen shume e nderuara Zonja Drite <3 Se te kam mikeshe per qefi”, ka shkruar Shyretja krahas imazhit të bukur me nënën e Leartës. Me rastin e ditëlindjes, reja e Shyhretes, Learta ka uruar nënën e saj përmes disa imazheve të publikuara në instagram për 169 mijë ndjekësit e saj.

 

MUND TË JU PËLQEJNË