Remzia është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç saj e gjithë familja janë emra të njohur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është nënë e dy fëmijëve, Riolës dhe Hamzës.

E, sot feston ditëlindjen vajza e saj e hasretit, ku e gjithë familja kanë shprehur urime nga më të ndryshmet.

Më i veçanti urim pa dyshim mbetet ai i Remzies, e cila uroi zgjodhi një imazh me plotë ëmbëlsi të vajzës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË