Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit, të cilët janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket komenteve e lajmeve Fjolla shpesh e lë bashkëshortin në hije, pasiqë vet është pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Ajo cilësohet si një femër e bukur dhe me stil ku vëmendje të madhe merr çdoherë më paraqitjet e saj.

Veprimet e saj bëhen lajm dhe natyrshëm nuk i ndal aktivitetet në rrjetet sociale. Së fundi shfaqet me djalin e saj i cili duket se për ca sekonda e zuri gjumi.

Në krahët e nënës mjaftoi numërimi deri në 3 që ai të fleje dhe kjo gjë e bëri të qesh Fjollën./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË