Learta Jakupi, është reja e këngëtares Shyhrete Behluli, e njohur dhe e dashur për një publik të tërë, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja, është mjaftë krenare me të përzgjedhurën e të birit, e pëlqen, shkon mirë dhe e përkrah në rrjete sociale.

Ndërkohë, Learta Jakupi është bërë aq e njohur, sa në rrjete sociale ka numër shumë të madh fansash, që e ndjekin me kurreshtje të madhe çdo lëvizje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Në Instagram, ka një mori faqesh të hapura nga fansat e Leartes, që ja kanë veshur edhe një fustan. Kështu do të donin ata të dukej Learta.

MUND TË JU PËLQEJNË