Nuk u kanë mbetur edhe pak orë ku Blero dhe Afrona do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më një dasëm madhështore.

Çifti kanë ftuar familjarë e miq të shumtë, ku të gjithë janë fytyra të njohura të estradës tonë.

Organizimet dyshja kanë filluar qysh moti, duke u kujdesur deri në detajin më të vogël.

Përkushtim të madhë Blero dhe Afrona i kanë dhënë edhe pamjes ku do të mbahet ceremonia.

Përmes disa videove shihet që dekori i tyre po duket fantaz, një pamje e mrekullueshme për çiftin. /Kosovarja/

Afrona dhe Blero

Publiée par Kosovarja Video sur Samedi 21 septembre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË