Nuk u kanë mbetur edhe pak orë ku Blero dhe Afrona do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më një dasëm madhështore, shkruan “Kosovarja”.

Çifti kanë ftuar familjarë e miq të shumtë, ku të gjithë janë fytyra të njohura të estradës tonë.

Pasi që dasma do të mbahet në Shqipëri, shumica prej këngëtarëve tanë kanë marr rrugën drejt eventit.

Pa dyshim secili kanë vëmendjen edhe te ndjekësit e tyre, duke publikuar fotografi të shumta.

Ky i fundit është Korab Shaqiri i cili ka publikuar një imazh së bashku më gruan e tij.

Gruaja e këngëtarit shihet që është rregulluar mjaft thjeshtë dhe bukur. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË