Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5.

Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez është një nga tifozet më të zjarrta të Ronaldos, e edhe kësaj radhe ajo ka bërë tifo për të së bashku me fëmijët.

Ajo ka publikuar një video teksa shihet duke bërë tifo, dhe duke shijuar golat e burrit të saj së bashku me fëmijët.

Kujtojmë që Georgina njihet si një modele tejet joshëse në arenën ndërkombëtare.

MUND TË JU PËLQEJNË