U bë sensacion mbarë popullor, pasi për një kohë të gjatë thuajse të gjitha mediat çdo ditë merreshin me Kallashin, valltaren që u bë e njohur brenda natës, shkruan “Kosovarja”.

A është edhe sot sensacion? Ndoshta jo sa para disa vitesh, megjithatë ajo sërish mbetet Kallash, femër që di të tërheq shumë sy kah vetja.

Zeshkania e nxehtë është e pranishme në rrjete sociale me foto e video të ndryshme, ku merr mjaftë pëlqime dhe komente, ndërkohë që në videon e fundit shfaqet totalisht e zjarrtë, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi, shihet duke e ngrënë një zemër, sigurisht në mënyrën e saj provokuese.

Kallashi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 16 juillet 2019

MUND TË JU PËLQEJNË