Është padyshim ndër fytyrat më të komentuara të rubrikave rozë, kjo nga që është reja e këngëtares më të kërkuar në estradë, Shyhrete Behlulit, shkruan Kosovarja.

Learta bën jetë luksi dhe këtë nuk heziton ta ndajë me numrin e madh të ndjekësve në instagram, e që secili imazh i saj përbën lajm.

Kësaj here, ka befasuar me frizurën që I ka bërë vogëlushit, I cili padyshim se të shkrinë me ëmbëlsinë e tij.

Që nga fillimi u vërejt ngjashmëria që Matini ka me të ëmën, e kësaj here vërtetë mund të thuhet se janë kopje./Kosovarja.

MUND TË JU PËLQEJNË