Remzia vjehërr me fat.

Edhe pse ajo ka një nuse të hasretit, Gëzimja po del të jetë një nuse e kompletuar, duke u përmendur për raportin që ka me vjehrrën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo për ditëlindjen e vjehrrës zgjodhi një foto mjaft emociounese dhe me shumë domethënie.

Përballë shkrimit “Urime ditëlindjen mam”, merr vëmendje veprimi i saj duke ia marrur dorën Remzies.

Pra, një nuse e zonja dhe po ndjek zakonet tradicionale, duke ia kënaqur zemrën nënës së Halilit, të cilën edhe ajo e konsideron mami përderisa e thërret edhe me këtë emër ledhatues. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË