Mbrëmë këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani ka martuar të vetmin djalë në njërin nga restaurantet më prestigjiozë të Prizrenit.

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe vetë ajo, secili detaj shkoi sipas traditave me musafirë të shumtë duke mos anashkaluar edhe kolegët, shkruan Kosovarja.

Me rastin e martesës së Hamzës, shumë fytyra publike i pamë në ahengun familjar duke iu bashkëngjitur atmosferës dhe duke e kallur vendin në maksimum.

Përveç që shkëlqenin të gjithë, ata nuk hezituan që në gëzimin më të madh të koleges së tyre të krijonin një natë të paharruar, të cilët kishte edhe nga ata që i pamë si kurrë më parë.

Ne iu ftojmë ti ndiqni këtë pak këngëtarë që syri i aparatit i kishte zënë, e për kë është fjala do ta kuptoni në vijim. /Kosovarja/

Remzie Osmani

Publiée par Albania Viral sur Lundi 8 avril 2019

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha

Publiée par Albania Viral sur Lundi 8 avril 2019

Gili dhe Ilir Berani

Publiée par Albania Viral sur Lundi 8 avril 2019

Edona Llalloshi

Publiée par Albania Viral sur Lundi 8 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË