Disa javë më parë bashkëshortja e Ermal Fejzullahut solli në jetën fëmijën e tyre të katërt.

Ani pse Ariana në një intervistë pas lindjes, nuk e ka mohuar mundësinë edhe për fëmijën e pestë, duke shprehur dëshirën të jetë djal, shkruan “Kosovarja”.

Ariana ndryshe njihet edhe si blogerja më e suksesshme në vend. Ato çka e karakterizojnë janë veshja e saj çdo herë me stil dhe realizimi i fotografive mahnitëse.

Ariana ka raporte të mira edhe me kolegen e bashkëshortit Kidën, të cilat shpesh shihen n shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundi, Kida është duke u kujdesur për vajzën e Arianës, madje vëmendje mori përshkrimi i saj tek fotoja përcjellësë:

“Dmth Ende e re për të bërë fëmiun tim”, shkruan Kida./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË