Një ndër femrat më të komentuara shqiptare është Majlinda Zeka.

Ajo shquhet për bukurinë natyrale që ka, po ashtu edhe për stilin dhe elegancën, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja nga Prishtina duket që po e shijon tej mase ndjesinë e të qenurit nënë, teksa shfaqet çdo moment pranë birit të saj, Roanit.

Majlinda dallohet edhe për jetën lukzose që bën, duke udhëtuar në vende të ndryshme.

Këto momente ajo shumicën e rasteve i ndan me njekësit e saj.

Këtë herë ajo publikoi një fotografi mjaft domethënësë, derisa udhëton me aeroplan Majlinda e çmon kohën duke u lutur tek Zoti.

Pra, me këtë veprim e tregon anën e saj pozitive si një femër e fortë dhe me besim të plotë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË