Këngëtarja Nora Istrefi nuk ka mundur të rri indiferent pas tërmetit në Shqipëri

Ajo ka bërë një postim me disa foto të pallateve të shkatërruara pas tërmetit që e goditi Durresin dhe kishte për epiqendër Detin Adriatik.

“Lutem për ju”, ka shkruar Nora poshtë këtyre fotove.

Ndryshe, që nga mëngjesi shumë kosovar janë solidarizuar me viktimat ku edhe kanë mbledhur ndihma të ndryshme për qytetarët e prekur nga tërmeti.

MUND TË JU PËLQEJNË