Kushtrim Salihu dhe Learta Jakupi para disa ditëve kanë mbushur 3 vite martesë.

Për këtë shkak, djali dhe reja e këngëtares më të popullarizuar Shyhrete Behlulit, kanë vendosur këtë përjetor ta festojnë larg Prishtinës, shkruan Kosovarja.

Ata kanë zgjedhur qytetin e Neë Yorkut, të kalojnë ca ditë pushimi dhe ta mbajnë këtë festim të përvjetorit si kujtimin më të bukur në të ardhmen.

Nga atje po shkrepin fotografitë nga më të bukurat, kështu duke lënë përshtypje jashtëzakonisht të mëdha tek të gjithë.

 

Por, të gjitha ato imazhe do ti harrojnë kur do ta shohin këtë pozë të marrë nga Learta.

Aq e gëzuar dhe e lumtur është pranë familjes së saj të vogël, sa na doli edhe e papërmbajtur pranë bashkëshortit të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË