Rita Ora është këngëtarja shqiptare që ka arritur famë ndërkombëtare.

Ajo është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës, të cilat priten mirë në publik, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe nga palestra, me të cilat ‘zbulon’ sekretin e formave trupore.

Rita para se të fillojë koncertet duket se i kushton shumë kujdes perfeksionimit të fizikut.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Rita Ora është “Girls” në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

MUND TË JU PËLQEJNË