Është duke u mbajtur nata e parë e edicionit të 20-të të festivalit “Kënga Magjike”

Në krah të Ardit Gjebreas këtë vit po prezanton Klaudia Pepa një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare si dhe Bora Zemani moderatore e njohur.

Tashmë kanë filluar performacat e këngëtarëve të njohur si dhe artistëve të rinj që po marrin pjesë, shkruan rtv21.tv

Artistët kanë rrëmbyer vëmendjen edhe me paraqitjet e tyre të veçanta dhe glamuroze. Më poshtë do të shihni se si po duket disa prej artistëve.

 

MUND TË JU PËLQEJNË