Remzie Osmani është një këngëtare mjaft e popullarizuar. Me zërin e saj të artë arriti të mbes për kohë të gjatë një emër i bukur i muzikës popullore.

Po ashtu është ndër këngëtaret më të kërkuara, aty ku është Remiza atmosfera është e padiskutueshme, shkruan “Kosovarja”.

Sot këngëtarja e dashur feston ditëlindjen, ku nuk kanë munguar urimet nga familjarët, miqtë dhe kolegët e saj.

Vajza e saj Riola sjell momente nga festa e ditëlindjes së nënës.

Ndryshe, Remzia ka zgjedhur që këtë ditëlindje ta festojë në bregdet më bashkëshortin, vajzën dhe dhëndrin./Kosovarja./

 

MUND TË JU PËLQEJNË