Diellza Kolgeci po argëtohet me partnerin e saj dhe vajzën.

Bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci së bashku me partnerin e saj Fisnik Rugovën dhe vajzën e tyre kanë zgjedhur që të argëtohen në ambient të hapur këtë të diel.

Ishte Diellza ajo e cila e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Facebook, imazh në të cilin duket tejet e lumtur pranë familjes së saj.

Çifti vajzën e tyre e kanë pagëzuar me emrin Helena./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË