Kjo është një nga sekretet e Afërditës për një fizik të mirë.

Në stinën e verës modelja shqiptare Afërdita Dreshaj po kujdeset maksimalisht që të jetë në formë sa më të mirë fizike.

Bukuroshja shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht ndan foto dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj, kësaj radhe ajo ka publikuar një fotografi në Instastory ku tregon se si po kalon pasditen.

Edhe pse është në pushime modelja nuk anashkalon ushtrimet, ajo sapo ka bërë edhe vrapin për ditën e sotme. /Lajmi.net/.

MUND TË JU PËLQEJNË