Pak javë me parë, Blero dhe Afrona i dhan fund beqarisë, duke e kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, çifti u martuan në Shëngjin, pikërisht në ditët kur Shqipëria po tronditej nga termetet e një pas njëshme.

Ka shumë çka që thuhet për çiftin Blero e Afrona. Lidhja e tyre përherë është përshkuar nga një mori thashethemesh nga më të ndryshmet.

Por, a e keni ditur që Blero është ai që përherë i bënë kafet e mëngjesit për të dhe Afronen?

Me sa duket, Blero ka qejf ta lazdroj nga pak gruan, shkruan “Kosovarja”.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË