Aktorja Teuta Krasniqi po kalon ca ditë të bukura pushimi bashkë me familjen, të shoqin dhe dy vajzat e saj.

Teuta, gjatë muajve të kaluar ka qenë mjaftë e angazhuar rreth realizimit të serialit “iStar”. Edhe në këtë nismë, Teuta ia ka dalë sukseshëm.

E, pas punës së gjatë, pa dyshim që pak ditë pushimi larg zhurmës, i bënë gjithkujt mirë, edhe Teutes, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Tara po kalon bukur me të ëmën, motren e saj Kaien dhe Adonisin, që gjithmonë kujdeset që vajzave të mos u mungoj argëtimi. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË