Kendall Jenner u shfaq joshëse në kampanjën e re të “Calvin Klein”.

Kendall Jenner është në mesin e emrave të njohur që u bë pjesë e kampanjës së re të “Calvin Klein”.

Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq e shtrirë në shtrat vetëm në të brendshme.

Edhe në këtë imazh, ajo tregoi format perfekte trupore, ndërsa dukej shumë joshëse.

Pjesë e reklamës së re të këtij brendi ishin edhe çifti më i ri i shoubizit, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË