Këngëtari i njohur, Alban Mehmeti dhe bashkëshortja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan “Kosovarja”.

Megjithëse Albani është një emër i njohur i muzikës ai vetë nuk diskutohet aq sa e shoqja.

Fjolla shpesh e gjen vetën në rubrikën rozë ku komentohet për stilin dhe elegancën e saj.

Kurse sot merr vëmendje fotografia e fundit që Albani ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Çifti shihet duke u relaksuar në një restaurant në ambient të jashtëm e në rrezet e diellit. Një imazh i bukur!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË