Loredana Zefi ka qenë një emër mjaft i përfolur rreth jetës private.

Ajo së fundmi u komentua rreth ndarjes me reperin e njohur Mozzik, duke mos treguar arsyen se pse dyshja kanë marr këtë vendim, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse të ndarë, që të dy po vazhdojnë rrugëtimin e tyre në profesionet që kanë.

Së fundmi është Loredana ajo e cila ka postuar disa fotorgafi në një hapësirë me kafshë, ku kuptohet që ajo i do kafshët dhe për tu relkasuar kalon kohën pranë tyre.

E bukur dhe me stil, Loredana shkëlqen në këto imazhe. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË