Majlinda Zeka është ndër personazhet më të përmendura, dhe më të ndjekura tek publiku shqiptar.

Modelja shqiptare ka arritur ti bëjë të gjithë për vete, falë jetës së saj luksoze dhe linjave të saj perfekte, shkruan Kosovarja.

Ndoënse është nënë e një djali, kjo nuk e pengon të kujdeset për veten e saj, që në fund të duket gjithmonë në top formë dhe e bukur.

Po, bukuroshja hyn në listën më të ngushtë të atyre femrave, që jetën e kanë për shumë lakmi dhe zili.

Kjo gjë e ka bërë që të shfaqet çdo herë e buzëqeshur dhe e lumtur, sa herë ka ardhur me imazhe e paraqitje të saj.

Por, jo gjithmonë po del të ndodhë kështu, pasi në paraqitjen e fundit erdhi më serioze se që e kemi pritur dhe pa disponim.

Të jetë paraqitur kështu nga dëshira e saj, apo çfarë po ndodhë vallë kështu me të? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË