Fero dhe Arbenita Ismajli janë duke kaluar së bashku pushimet.

Pas përfundimit të kontratës me ‘On Records’ Fero ka ndalë angazhimet në muzikë dhe ka nisur pushimet me të dashurën e tij Arbenitën.

Ditë më parë në media qarkullonin zëra se dyshja tashmë kanë prishur raportet po me imazhet që janë duke publikuar çifti duken më të lumtur se kurrë pranë njëri tjetrit.

Është modelja e cila së fundmi ka publikuar një imazh në Instastory ku shihet bashkë me Feron duke shijuar rrezet e diellit në një vend bregdetar. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË