Prej disa javësh Tuna dhe Patrisi së bashku me djalin e tyre Tianin ndodhen në SHBA, ku nuk dihet për sa kohë do të qëndrojnë.

Shkak i shpërnguljes së çiftit janë bërë angazhimet e Patrisit atje.

Mbrëmjen e djeshme Tuna dhe Patrisi kanë festuar Halloween-in me miqtë e tyre. Çifti ishin maskuar si Kësulkuqja dhe Ujku.

Tuna dukej shumë tërheqëse me fustan të kuq, pelerinën e famshme të Kësulkuqjes e me çizme.

Ndërsa Patrisi gati nuk njihej pasi kishte vendosur një maskë ujku.

MUND TË JU PËLQEJNË