Kombëtarja e Kosovës mbrëmë ka shënuar fitoren e radhës ndaj Malit të Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Në mesin e shumë tifozëve që stërmbushen stadiumin kishte edhe emra të njohur të skenës politike dhe artit.

Edhe reperja më e suksesshme në vend, Tayna e ka përcjellur nga afër këtë ndeshje, teksa ka publikuar video dhe fotografi të ndryshme në të cilat vërehej gëzimi i madh i ekipit.

Ndryshe, Tayna pritet që së shpejti të publikoj projektin e ri muzikore i cili është drejt finalizimit.

MUND TË JU PËLQEJNË