Moderatorja e njohur Anita Muçaj dhe kryeministri në largim Ramush Haradinaj janë ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar, shkruan Kosovarja.

Përveq jetës personale çifti flitet edhe për jetën private gjë për të cilën nuk hezitojnë që ti ndajnë momente të ndryshme familjare për publikun e gjerë.

Sot në familjen e tyre është ditë feste, kjo për shkak të ditëlindjës së djalit të tyre, Trimit.

Nuk ka munguar urimi nga Anita e cila ka zgjedhur që përmes rrjeteve sociale t’i thur vargjet më të bukura për djalin e saj.

“Jeta jem, dashni Ti, Shpirt i Shpirtit tim! Nuk di ku te gjej fjale me te uru ty por di te t’them Paq jeten e bardhe e te ndritur ashtu siç ke zemren, paq buzeqeshjen si rreze dielli deri ne pafundesi, paq fatin e lehte e te bukur si shpirtin! Te dua pakufi!! Gezuar Ditelindja o Jete!!!”, ka shkruar Anita në mbishkrimin e fotografisë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË